Маршрутки № 2, 11, 12, 40 більше не возитимуть чернівчан

14.06.2018 09:42   Опубліковано : Наталія Чернівецька
Джерело: CvNews

У Чернівцях не їздитимуть маршрутки № 2, 11, 12, 40, ще 8 маршрутів зазнають змін. Про це повідомляють у прес-центрі Чернівецької міської ради.

«З метою підвищення якості транспортного обслуговування чернівчан, розвитку екологічного електротранспорту, збільшення кількості транспортних засобів на автобусних маршрутах, де немає тролейбусного сполучення, перевізники попереджені про те, що тимчасово не будуть укладатися угоди на  обслуговування автобусних маршрутів № 2, № 11, № 12 та № 40. Крім того, вносяться зміни у схеми ще 8-ми автобусних маршрутів»,- йдеться у повідомленні.   

Схема  автобусного  маршруту № 9 буде скорочена до розворотнього кільця на проспекті Незалежності в районі готелю «Турист». Автобусний маршрут № 1-А буде спрямовано по вулицях Головній, Комарова, Героїв Майдану, Південно-Кільцевій та по вулиці Головній до розворотнього кільця  в районі с. Коровія.

Схеми автобусних маршрутів Садгірського  напрямку № 15, № 16 та № 21, де діють пільги на  перевезення, буде скорочено до зупинки «Шкільна» на  вул. Головній.

Автобусні маршрути № 13, 17, 18, 23, 36 та 37  курсуватимуть без змін.

Автобусні маршрути № 26, № 26А та № 38 з 16 червня курсуватимуть за оновленою схемою. Зокрема, маршрут № 26 курсуватиме від заводу «Гравітон» до вул. В. Комарова через вул. Руську, В. Винниченка, Миру, В.Чкалова, Головну, В. Комарова, а з вул. Комарова до заводу «Гравітон» через вул. В. Комарова, Головну, В. Чкалова, Миру, Миргородську, У. Кармелюка, В. Винниченка, Комунальників, Руську.

Маршрут № 26А від заводу «Гравітон» до вул. Комарова  курсуватиме через вул. Комунальників, В.Винниченка, Миру, В.Чкалова, Головну, В.Комарова, а від вул. Комарова до заводу «Гравітон» через вул. В.Комарова, Головну, В.Чкалова, Миру, Миргородську, У.Кармелюка, В. Винниченка, Руську.  

Автобусний маршрут № 38 курсуватиме від аеропорту до  гіпермаркету «Епіцентр» через вул. Лесина, Миколаївську, Миру, Авангардну, Миргородську, Кармелюка, В. Винниченка, Яську, проспект Незалежності, Головну, Ю.Гагаріна та Хотинську.  

Одночасно буде внесено зміни в графіку руху тролейбусів, передбачено збільшити кількість автобусів на маршрутах № 10, 10А, щоб максимально забезпечити потреби чернівчан.          

Усі перевізники отримали нагадування, що з 16 червня цього року договірні  стосунки з ними припинено за  порушення  умов договорів щодо забезпечення регулярності обслуговування автобусних маршрутів. Їм надано перелік маршрутів, де планують укласти тимчасові угоди до проведення конкурсу, а також режим роботи на маршруті та вимоги до транспортних засобів для їх обслуговування. Перевізник може подати свої пропозиції щодо маршруту, який він тимчасово бажає обслуговувати до проведення конкурсу на умовах замовника щодо кількості та типу транспортних засобів, кількості рейсів, режиму роботи. Для укладання такого договору до обов’язкових документів перевізник повинен  додати квитанцію про сплату штрафу за порушення попереднього договору.          

Окрім того, перевізники, які мають автобуси з належними технічними характеристиками, запрошуються до співпраці з Чернівецьким тролейбусним управлінням, яке готове організувати їх роботу на  автобусних маршрутах, забезпечити належне технічне обслуговування тощо.

Нагадаємо, на сесії міської ради депутатка Любов Сорохан попередила, якщо маршрут № 1А ліквідують, тоді люди будуть перекривати дорогу.

За матеріалами прес-служби Чернівецької міської ради.


Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  
Загрузка...