Франківських вчителів змушують лайкати сторінку управління освіти

10.08.2018 18:17   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: TeNews

Директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук доручив керівникам освітніх закладів активніше займатися соцмережею Facebook, - повідомляє Галицький кореспондент.

Лист було оприлюднено на офіційному сайті департаменту. Причиною його появи стало протокольне доручення міського голови Руслана Марцінківа, який доручив всім КП та департаментам вести сторінки у цій соцмережі.

“Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради просить Вас до 10.08.2018р. зареєструватися у соціальній мережі Facebook,  створити сторінку закладу  та постійно оприлюднювати інформацію про актуальні події й новини, які відбуваються у Вашому навчальному закладі.

Водночас просимо залучити якомога більше педагогів до того, щоб вони приєдналися до сторінки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, обравши функцію “Вподобано”, – йдеться у тексті листа.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   90