На Тернопільщину прибула делегація з Польщі (Фото)

13.09.2018 11:13   Опубліковано : Новини Тернопілля
Джерело: Терен

До міста Борщева прибули делегації з республіки Польща, зокрема з міста-побратима Ястшембе-Здруй та міста Єльєньої Гури.

Як повідомляється на сайті Борщівської громади, члени делегації мали можливість ознайомитись із презентацією фотопроекту “Борщівська сорочка з узором ріллі і кров’ю окроплена доля її», помилувались автентичним українським вбранням та спробували традиційні страви.

Окрім участі у 11-ім Всеукраїнськім фольклорно-мистецькім фестивалі «Борщівська вишиванка» наші партнери з міста Ястшембе-Здруй запропонували місту Борщів брати участь у проектах, що фінансуються із позабюджетних та альтернативних джерел в рамках дії благодійного фонду до якого входить місто Ястшембе-Здруй, дана співпраця надає змогу реалізовувати програмами та отримувати відповідні гранти на реалізацію проектів в галузях культури, освіти та господарювання.

У свою чергу, представники міста Єльєньої Гури також наголосили на бажанні розвитку співпраці з нашою громадою в галузі освіти. Запропоновано розглянути можливості зустрічей педагогічних делегацій, з метою обміну досвідом та його впровадження у Борщівській громаді.

Іван Кобилянський подякував присутнім за надані пропозиції та запевнив, що громада і надалі буде співпрацювати з нашими партнерами з метою розвитку Борщівської громади шляхом використання досвіду іноземних країн.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Терен   248
Загрузка...