На Рівненщині змагалися у кращому спортивному орієнтуванні (Фото)

08.11.2018 23:31   Опубліковано : Марта Білик
Джерело: RvNews

Цими вихідними, 3-4 листопада, на Рівненщині відбувалися змагання зі спортивного орієнтування «Матчева зустріч серед клубів 2018». Організатор цьогорічних змагань Оржівський клуб спортивного орієнтування «Равлики». Змагання «Матчева зустріч серед клубів 2018» зародилися в кінці 80-их років минулого століття.

Цьогорічні змагання проходили у два етапи. Перший етап у лісі (довга дистанція) – 3 листопада, поблизу с. Зелений Гай, Дубенського району, Рівненської області. Другий етап (спринт) – 4 листопада в парку «Хімік» м. Рівне. Головна арена змагань була у мотузковому парку «Тарзан».

null
Фото Оржівського клубу спортивного орієнтування «Равлики

null

null

null

У змаганнях взяли участь 265 спортсменів, які представили 26 клубів з 17 регіонів України. А саме - Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Харківську, Черкаську та Чернівецьку області. Спортсмени різних вікових груп. Боротьба на змаганнях була запеклою та цікавою.

Почесне перше місце посіла команда з Луцька «ЛФСО», яка оволоділа перехідним кубком цих змагань і грошовим сертифікатом у 3500 грн, друге місце виборола команда «Leo Team» зі Львова, яка отримала грошовий сертифікат у 2500 грн і бронзовим призером стала команда з Житомирщини «КСО Кростишів», яка отримала грошовий сертифікат на 1500 грн.

null

null

null

null

Найсильніші спортсмени були відзначені грамотами та медалями.

Команда «Равлики» в основному займалася організацією змагань, але в тому складі, що змогли виставити - посіли 8-ме місце із 26-ти.

У групі Ч12 на довгій та спринтерській дистанції посів перше місце - Волощук Богдан. І у групі Ч16 на спринтерській дистанції Вадим Гончук - зайняв друге місце. Вітаємо!

null

null

Під час змагань, також проводили акцію по збору коштів на порятунок нашого маленького односельчанина - Черетко Даниїла. Було зібрано і вже перераховано 3300 грн.

За інформацією Оржівського клубу спортивного орієнтування «Равлики»