Львів’янин результативно дебютував за молодіжну збірну України

18.11.2018 21:30   Опубліковано : Патрік Скеля
Джерело: Щоденний Львів

Вінгер футбольного клубу «Львів» Вадим Янчак результативно дебютував за молодіжну збірну команду України, відзначившись у воротах однолітків із Грузії в товариському матчі в Києві.

Футбольні фанати нагадали, що Маріуполь – це Україна і розмістили банер «SСURKIS-SEPAR»

Янчак вийшов на заміну на початку другого тайму. Вадиму знадобилося лише 12 хвилин, аби вразити ворота грузин та довести перевагу «синьо-жовтих» у рахунку до двох м’ячів (на той момент українці перемагали з рахунком 3:1»), пише - Щоденний Львів.

Однак, надмірна активність футболіста львівської команди перетворилася у червону картку на 70-й хвилині. А «молодіжка» у підсумку завершила контрольну зустріч внічию – 3:3.

Про це повідомили в інформаційній службі футбольного клубу «Львів».