У Бережанській школі-інтернаті готують дітей до дорослого життя

15.03.2019 11:13   Опубліковано : Новини Тернопілля
Джерело: Тернопільська обласна рада

Основне завдання педагогів долучити дитину до світу дорослих, їхньої діяльності, до почуттів і переживань, навчити тому, що стане в нагоді їм у житті. Тому що саме участь дітей у житті дорослих дає їм можливість долучатися до світу людей, почувати себе потрібним. Соціальний досвід дитини збагачується завдяки формуванню трудових умінь і навичок під час занять гуртка. З цією метою у Бережанській обласній загальноосвітній школі-інтернаті з поглибленим вивченням трудового навчання організована діяльність гуртка «Смаколик» для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Заняття сприяють розвитку естетичних смаків у дітей, практичних вмінь, кулінарних здібностей, розширенню знання про українську кухню, удосконаленню вміння сервірувати стіл згідно меню.

Тематика занять гуртка дуже різноманітна: від знайомства з правилами гігієни праці, первинної обробки продуктів та їх нарізування, безпечного поводження з гострими предметами (ножами) до приготування страв, враховуючи принцип послідовного переходу від простого до складного.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Тернопільська обласна рада   80
Загрузка...