У Рівному вирішили взятися за довгобуд, який будують 27 років

13.05.2018 08:33   Опубліковано : Людмила Марчук
Джерело: RvNews

Мова йде про приміщення пожежного депо на вулиці Кн. Володимира, будівництво якого. Квартири в цьому будинку отримають рятувальники. Тут же планують розмістити сучасний Центр управління в надзвичайних ситуаціях.

11 травня зібралися разом на довгобуді очільники області та міста. Екскурс в історію довгобуду провів для них генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук:

«Будівництво пожежного депо розпочалося у 1991 році і триває по сьогоднішній день. За 27 років на депо виділялися незначні суми коштів за рахунок яких було перекрито дах будівлі та встановлено металопластикові вікна. На сьогоднішній день п’ятиповерхова будівля пождепо з гаражами на 6 пожежних автомобілів, через відсутність проведення капітальних будівельних робіт та під впливом природних чинників занепадає. Але все ж її вдалось зберегти в гарному стані – немає грибка, плісняви, цілі стіни. Все сприяє, щоб роботи тут продовжувались».

null
Довгобуд. Фото прес-служба РОДА

Перший поверх під пожежну частину, а на другому планується розмістити сучасний Центр управління в надзвичайних ситуаціях Рівненської області, що дасть можливість ще більш ефективно взаємодіяти та координувати діяльність усіх служб цивільного захисту області. А от надбудова буде пристосована під житлові приміщення для рятувальників, це близько 44 квартир.

null
 Фото прес-служба РОДА

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко розповів, що передбачається проект матиме щонайменше три джерела фінансування:

«Особисто мав з цього приводу розмову з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним. Він погодився, що з державного бюджету виділять основну суму коштів якщо ми знайдемо співфінансування. Саме тому Рівненська ОДА підготувала зміни до обласної «Програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017 - 2021 роки». Даними змінами передбачено виділення коштів з обласного бюджету. А так як пожежне депо знаходиться в густонаселеному мікрорайоні «Північний» і буде обслуговувати в першу чергу міських жителів, то і місто докладе кошти, щоб цей проект реалізувати в короткі терміни».

null
Такою має бути завершена будівля.  Фото прес-служба РОДА

 


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews