У Тернополі вітали журналістів напередодні їхнього професійного свята (Фото)

04.06.2018 18:43   Опубліковано : Анастасія Гарасим'як
Джерело: TeNews

Сьогодні, 4 червня, у Краєзнавчому музеї  Віктор Овчарук та Степан Барна вітали журналістів з їхнім майбутнім святом, повідомляє сайт Тернопільської ОР.

На урочистості зібралися журналісти з обласних та районних видань, радіо та телебачення, інтернет ресурсів.

«Праця журналіста – надзвичайно важлива, - наголосив Віктор Овчарук. - Саме ви доносите людям інформацію,  першими повідомляєте про те, чим живе область, які проблеми чи досягнення  має. Саме вашими очима читач, глядач, слухач сприймає те, що відбувається. Тому велика не лише ваша вага в суспільстві, а  й безпрецедентна відповідальність перед людьми. Вірю в те, що ви, шановні журналісти, завжди пам’ятаєте про свою високу місію – доносити до людей правдиву, об’єктивну, виважену, збалансовану інформацію. Найперше бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики». Очільник області вручив журналістам відзнаки обласної ради.

null
Фото: Тернопільська ОР.
null
Фото: Тернопільська ОР.

 


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews