Український гімнаст Ілля Ковтун завоював «золото» чемпіонату Європи (Відео)

13.08.2018 15:16   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: ukrinform.ua

Український гімнаст Ілля Ковтун завоював «золото» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів. Про це повідомляє XSport.

У вправах на паралельних брусах українець отримав оцінку 14.000 бала (5.000 складність + 9.000 виконання) і став чемпіоном Європи у своїй віковій категорії. Ковтун увійшов в заявку збірної України прямо перед змаганнями в Глазго, оскільки довгий час відновлювався після травм коліна.

Відзначимо, що паралельно в Глазго проходить дорослий чемпіонат Європи, де 12 серпня в особистих фіналах виступлять українські гімнасти Ігор Радівілов (опорний стрибок) та Петро Пахнюк (кільця і ​​бруси).

Крім того, порадувала вболівальників і жіноча збірна України, яка вперше за вісім років вийшла у фінал чемпіонату Європи і посіла п'яте місце.