Тернополянка Тетяна Єднак здобула «золото» на чемпіонаті України з веслування

31.08.2018 10:43   Опубліковано : Катерина Богуславська
Джерело: TeNews

Тернополянка Тетяна Єднак здобула «золото» на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили в Полтаві. Вихованка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяні Єднак у заїді байдарок-одиночок на дистанції 200 метрів виборола першість. Спортсменка лідирувала і на 500-метрівці та на дистанції 1 км. У підсумку Тетяна Єднак здобула ще дві бронзові нагороди.

Загалом у спортивному сезоні 2018-року під час чемпіонатів та Кубків України Тетяна Єднак  здобула 9 нагород, з них 3 золоті, 3 срібні і 3  бронзові. А на чемпіонатах Європи та світу серед молоді до 23 років спортсменка у складі байдарки-четвірки посідала п’яті місця.