На Львівщині загинула пасажирка елітної автівки
Джерело: PRESS-Центр
Аварія сталася 14 жовтня о 21.40 на вулиці Відродження в селі Ралівка, Самбірського району. Там водій машини «Мерседес Бенц Е320» не впорався з кермуванням і з'їхав у кювет. За його кермом був 33-річний житель Самбірського району, пише - PRESS-Центр.
Читайте також
Травмувалася всі пасажири та водій автівки.Карета швидкої допомоги доставила потерпілих у лікарню. Там внаслідок травм померла 33-річна пасажирка авто. Ще 20-річна пасажирка та водій - у лікарні. У них тілесні ушкодження. Поки що їхньому життю нічого не загрожує.
Зараз поліцейські встановлюють обставини ДТП, а також вирішують питання про відкриття кримінального провадження.
Читайте більше на LvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: PRESS-Центр