На Львівщині горів туристичний автобус з 44 пасажирами: обійшлося без жертв (Фото)

22.10.2018 00:30   Опубліковано : Патрік Скеля
Джерело: Українська правда

В ніч на 21 жовтня на трасі Самбір - Львів сталася пожежа туристичного автобусу Neoplan, у якому перебували 44 пасажири.

Читайте також

ДТП на Самбірщині: загинуло двоє людей
Внаслідок жахливого ДТП на Львівщині загинуло двоє людей
У Пустомитівському районі водій-втікач переїхав пішохода

Як повідомили в облуправлінні ДержНС, під час пожежі ніхто не постраждав, пише - Українська правда.

Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників близько 22:00. 

«Пожежу локалізували о 22:20 та ліквідували о 22:24, вогнем знищено моторний відсік, задні фари, бампер та салон автобуса на площі 8 кв.м.», - повідомили у ДСНС. 

За даними облуправління поліції, автобус перевозив пасажирів за маршрутом «Турка - Львів». 

«Попередньо встановлено, що причиною займання може бути несправність електромережі.  Правоохоронці встановлюють обставини події,  вирішується питання про відкриття кримінального провадження», - зазначено у повідомленні поліції. 

Видання Zaxid.net з посиланням на родича однієї із пасажирок повідомив, що автобус повертався з одноденної екскурсії на Закарпаття. 

У пасажирів згоріла частина особистих речей, зокрема документи.

Після пожежі частину пасажирів підібрали водії, що прямували у напрямку Львова, іншим надали новий автобус.

Поїздку організовував український туроператор «Відвідай».

Директор турфірми «Відвідай» Ігор Губіліт підтвердив, що неполадку в автобусі виявили ще зранку 20 жовтня та повідомив, що автобус туристична фірма орендувала, однак не уточнив, у якого перевізника.   


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Українська правда