Збірна рівненської ОСДЮШОР третя на Чемпіонаті України з кросу

31.10.2018 13:12   Опубліковано : Олександр Войцеховський
Джерело: RvNews

В Івано- Франківську в урочище Демянів лаз відбувся Чемпіонат України з кросу дорослих молоді,юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР. Про це повідомляє ВСЕ ПРО СПОРТ.

У змаганнях взяло 470 учасників з 25 регіонів України. Збірна Рівненщини серед 25 команд регіонів посіла п’яте місце. Спортсмени Рівненської ОСДЮШОР посіли трете загальнокомандне місце.

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з кросу який відбудеться у 9 грудня у Тельбузі.

Слід відмітити виступи Боровець Яни. Вона, не зважаючи на складність кросової траси, стала срібим призером з бігу на дистанції 2 кілометри серед дівчат старшої вікової групи. Федчик Вікторія зуміла піднятись на п’єдестал два рази за два дні. У перший день на дистанції 6 кілометрів серед молоді та в другий день вона серед молоді стала другою на дистанції 2кілометри.