На Театральному Майдані Тернополя встановлюють головну новорічну ялинку міста
Джерело: TeNews
На Театральному Майдані Тернополя встановлюють головну новорічну ялинку міста. На центральній площі уже можна побачити металевий каркас. Це та ж сама штучна ялинка, що й у попередні роки. Її висота 18,5 метрів, - повідомляють у міському управлінні ЖКГ.
Традиційно зелену красуню у Тернополі урочисто засвічують у день Святого Миколая, на цей захід запрошують жителів і гостей міста, а особливо дітей, щоб подарувати їм радість зимових свят.
В управлінні ЖКГ Тернопільської міської ради кажуть, що встановлять і прикрасять ялинку за кілька днів.

Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews