Один із полонених у РФ моряків навчався на Рівненщині

05.12.2018 09:29   Опубліковано : Марта Білик
Джерело: RvNews

Нещодавно стало відомо, що старший матрос військово-морських сил України Андрій Оприско, який служив на  малому  броньованому  артилерійському  катері «Нікополь», одному із захоплених 25 листопада спецпризначенцями РФ, є випускником рівненського НУПГП.

null
Фото з сайту НУВНП

Як повідомляє Наталія Пархомчук на сайті НУВНП, у 1995 році майбутній моряк закінчив УІІВГ за спеціальністю водопостачання, каналізація, раціональне використання та охорона водних ресурсів. Вчився в інституті посередньо, проте школу закінчив із золотою медаллю. Тому і вступав до інституту за результатами співбесіди.

« ….був кращим учнем у класі і Пісоченській школі (Миколаївський район, Львівська область), брав участь у районних олімпіадах з математики, фізики... Обраний старостою старших класів…», − йдеться в його характеристиці.

Про море мріяв ще зі школи. Хотів вступати до Морської академії, але мама стримала свого єдиного сина. 2016 року Андрій Оприско підписав контракт на службу у ВМС.

Місцевий суд  Сімферополя на 60 днів (до 25 січня 2019 р.) арештував українських моряків, серед яких і Андрій Оприско, котрих ФСБ Росії затримали в районі Керченської протоки.

Університет і надалі уважно слідкуватиме за долею свого випускника.


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews