Дівчата БК «Рівне» поступилися в першому матчі 1/4 Кубку України

27.12.2018 11:35   Опубліковано : Олександр Войцеховський
Джерело: RvNews

Дівчата БК "Рівне" в рамках чвертьфіналу Кубку України 26 грудня вдома приймали бердянську "Чайку".

У підсумку рівнянки програли 64:78. Гості провели ударну першу чверть і не скинули обертів аж до перерви. Їхня перевага після першої половини становила 23 очка – 50:27. Морячки у другій половині стримували атакувальний шал господарок і перемогли з цілком комфортною перевагою у 14 пунктів перед домашнім матчем-відповіддю

Лідер "Чайки" Олександра Радулович набрала 30 очок, оформивши при цьому дабл-дабл (30оч+17пб). В активі найрезультативнішої серед господарок Тетяни Гаврильчик – 24 очка.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться вже у Новому році.