На Рівненщині відкрили ще одну амбулаторію, яку побудували за президентською програмою
Джерело: RvNews
Зірненська сільська амбулаторія на Березнівщині відкрила двері для перших пацієнтів.
Новий сучасний заклад знаходиться за 4,5 км від міста районного значення. Амбулаторія обслуговуватиме понад 2,6 тисячі людей, з яких більше 800 – це діти.
Заклад звели в рамках президентської програми «Допомога поруч». Приміщення збудували «під ключ» в рекордні терміни – за п’ять місяців. Заклад має житло для лікаря.
![null](https://admin.rvnews.rv.ua/uploads/600x400/2019/03/26/50de0d545086068f40e84ee92a53cb9a.jpg)
На офіційному відкритті побувала дружина Президента України Марина Порошенко, голова ОДА Олексій Муляренко, голова облради Олександр Данильчук, керівники району, сільські жителі.
«Рівненщина будує найбільше амбулаторій в Україні – 34. Роботи активно ведуться. Наша область за темпами будівництва медзакладів – у лідерах. На цьому тижні ще кілька таких закладів запрацюють у селах, а в першому півріччі плануємо здати всі інші. Кожна амбулаторія будується із житлом для лікаря та отримає автомобіль підвищеної прохідності. Такі проекти вдається реалізувати в рамках президентської програми «Допомога поруч», - зазначив Олексій Муляренко.
Присутні проінспектували новозбудований медзаклад. Тут створили комфортні умови для роботи та проживання медиків, хорошого обслуговування пацієнтів. Так, у приміщенні є реєстратура, кабінет здорової дитини, кабінет сімейного лікаря, процедурний кабінет, кабінет щеплень, денний стаціонар, кімната для персоналу, кабінет для зберігання медикаментів тощо. Тут працюватимуть лікар, фельдшер, 3 медичні сестри.
![null](https://admin.rvnews.rv.ua/uploads/600x400/2019/03/26/3d557e18dbce45ad1fe215c29983f4f4.jpg)
Проект реалізували на кошти державного бюджету – 6,8 мільйонів гривень. До співфінансування у сумі понад 320 тисяч гривень долучився район.
За матеріалами прес-служби РОДА.
Читайте більше на RvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews