ФК “Малинськ” достроково виграв Групу 1 Чемпіонату України серед аматорів (ФОТО; ВІДЕО)

28.05.2019 23:42   Опубліковано : Дарина Ясна
Джерело: RvNews

У неділю, 26 травня, у Млинові ФК “Малинськ” провів свій останній матч групового етапу Чемпіонату України серед аматорів. Обігравши 1:0 чортківський “Кристал”, малинці за тур до завершення змагань у Групі 1 забронювали за собою перше місце та продовжать боротьбу за медалі всеукраїнського турніру в матчах play-off.

Хронологія звітного поєдинку:

2′ – Анатолій Онищук у боротьбі відразу з чотирма захисниками зробив подачу з лівого флангу у воротарський майданчик, але ще один оборонець “Кристалу” головою перевів м’яч на кутовий;

5′ – Роман Воробей після навісу Василя Лойка з правого краю зі штрафного бив головою з лінії воротарського майданчика, протее м’яч пройшов вище поперечини;

null
 Фото - прес-служба ФК "Малинськ"

12′ – подача зі штрафного вже з лівого флангу від Лойка завершилася боротьбою за верховий м’яч у карній зоні “Кристала”, після якої куля відлетіла за межі майданчика. Анатолій Онищук наважився на удар з розвороту в один дотик, протее м’яч пішов значно вище воріт;

14′ – Лойко вкинув аут у штрафну зону на Анатолія Онищука, який майже з лицьової лінії вернув сферу у центральну зону на Олександра Портянка, а той скинув також назад під удар ДмитраЛуцюка. Постріл низом правого захисника ФК “Малинськ” метрів з 25-ти пройшовся поруч з боковою стійкою;

16′ – стандарт трішки правіше центру воріт за 35 метрів від цілі, Василь Лойко м’яко навісив у карну зону, де Артем Корольчук сповна скористався своїм зростом і пробив головою майже з одинадцятиметрової позначки. М’яч перелетів голкіпера чортківської команди та опускався тому за комірець, але все ж влучив у поперечину та вилетів за межі поля;

null

18′ – затяжна атака воріт “Кристалу” почалася після вкидання м’яча з ауту від правої бокової лінії Дмитром Луцюком прямо у карну зону суперника. Круглий декілька разів перелітав штрафний майданчик після подач то з одного, то з іншого флангу, нарешті потрапив до Василя Лойка, який завдав удару з кута карної зони з незручної правої ноги – неточно;

21′ – атака ФК “Малинськ” з власної половини поля лівим флангом закінчилася кутовим ударом, лівий захисник вкотре виконав стандарт і Олександр Гергелюк небезпечно головою пробивав з лінії воротарського майданчика, протее м’яч знову пролетів над поперечиною;

27′ – перша більш-менш осмислена спроба гостей провести атаку. Після серії вкидань з ауту на лівому краю гравець “Кристалу” обігрався в стінку з партнером і в оточенні чотирьох футболістів ФК “Малинськ” спробував з-за меж карної зони пробити по воротах Михайла Грицаля. М’яч зрикошетив від Романа Воробея і вилетів на кутовий. А розіграш цього стандарту чортківцями завершився швидкою контратакою господарів, а над стадіоном у Млинові зібралися важкі темні хмари та почалася рясна злива;

29′ – Лойко вкинув аут на Романа Савицького, той одним дотиком прийняв м’яч у штрафному майданчику та другим скинув на одинадцятиметрову позначку. Артем Корольчук пропустив передачу на Романа Дацюка, який з убивчої позиції пробивав на точність, але вкотре сфера пролетіла лише над поперечиною;

null

43′ – Василь Лойко виконав подачу зі штрафного майже з того місця, що і на 16-й хвилині. Захисник “Кристалу” головою м’яч вибив за межі карної зони, але першим на підбиранні опинився Анатолій Онищук, який прокинув круглого собі на хід і, пройшовши декілька метрів флангом, подав у центр штрафного майданчика суперника. Артем Корольчук виграв другий поверх і продовжив передачу на лінію воротарського, де вчасно опинився Роман Дацюк. Знову удар на техніку, але цього разу точний – 1:0!

45+2′ – одна з нечисленних спроб гостей атакувати володіння ФК “Малинськ” завершилася спробою удару капітана “Кристалу” з лінії штрафного майданчика, протее м’яч пішов повз ціль;

48′ – перша атака воріт Чорткова у другому таймі виявилася масованою, проте до завершального удару з боку гравців ФК “Малинськ” справа так і не дійшла;

60′ – після тривалого затишшя в матчі “Кристал”, нарешті, завдав першого прицільного удару по воротам Михайла Грицаля. Гравець гостей з лівого флангу проскочив двох опонентів, увійшов під кутом в карний майданчик та, не ставши зближуватися зі ще двома суперниками, пробив під ближню стійку. Особливих проблем цей постріл для кіпера ФК “Малинськ” не становив і він спокійно заволодів кулею;

61′ – спочатку голкіпер “Кристалу”, після відкидання м’яча захисником, вирішив показати чудеса дриблінгу в боротьбі з Романом Савицьким, але, врешті-решт, капітан малинців примусив суперника вибити сферу за межі поля. Аут з правого флангу у штрафний майданчик вкинув Дмитро Луцюк, після чого куля транзитом через двох партнерів потрапила до свіжого Василя Штандера, але удар в нападника не вийшов і м’яч зрізався з ноги, вилетівши за лицьову лінію;

66′ –протягом однієї хвилини Артем Корольчук спочатку пробив вище воріт з розвороту з лінії карного майданчика, а потім на дальній стійці зобов’язаний був замкнути простріл Романа Дацюка. Проте удар форварда прийшовся повз ціль, до того ж лайнсмен у цьому епізоді зафіксував положення “поза грою”;

68′ – Олександр Гергелюк з власної половини поля від центрального кола виконав штрафний удар, навісивши на лінію карної зони суперника. Боротьбу в повітрі вкотре виграв Артем Корольчук та скинув м’яч на Романа Савицького. Капітан ФК “Малинськ” перебуваючи метрів за 15 по центру воріт пробивав з лівої у праву дев’ятку, проте не влучив у ціль;

73′ – знову Гергелюк виконав стандарт, тепер вже правіше і з половини поля суперника. Вигравати боротьбу у карній зоні традиційно мав Корольчук, протее його відверто у спину плечем штовхнув оборонець з Чорткова. Нападник опинився на траві, м’яч – за воротами, а головний арбітр зробив вигляд, що нічого не трапилося;

78′ – Василь Лойко вкинув аут на Віктора Кір’яха, котрого почали пресингувати відразу двоє суперників. Протегравець ФК “Малинськ”, навіть, в боротьбі зумів зробити з лівого флангу високу подачу на дальню штангу, де перебував Корольчук. Артем головою спрямував м’яч у дальнюю дев’ятку, проте не вистачило точності;

79′ – “Кристалу” вдалася гостра проникаюча атака лівим флангом. Гравець із Чорткова ввійшов у штрафний майданчик, протее замість скидки під удар партнеру в центральній зоні він вирішив сам пробити з кута у ближнюю дев’ятку – Михайло Грицаль на місці;

80′ – лише ціною фолу на лінії карного майданчика та жовтої картки Олександр Гергелюк зупинив вихід суперника сам-на-сам з Грицалем після довгої передачі по центру. На щастя для ФК “Малинськ”, небезпечний штрафний удар гравець “Кристалу” виконав невдало і м’яч пройшов значно вище воріт;

90+1′ – затяжна атака чортківців завершилася спробою удару здалеку, проте знову м’яч полетів вище та в бік від цілі;

90+4′ – останній постріл у зустрічі виявився за “Кристалом”. В боротьбі з Дмитром Луцюком гравець гостей зумів завдати удар метрів з 25-ти, протее м’яч пройшов за декілька метрів від бокової стійки. Михайло Грицаль після цього не поспішаючи ввів круглого в гру ударом відворіт і в цей же час головний арбітр дав сигнал про завершення матчу. Перемога! І ФК “Малинськ” за тур до завершення матчів групового етапу бронює за собою перше місце в турнірній таблиці.