Рівненські легкоатлетки повернулися з медалями Чемпіонату України

18.06.2019 09:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: ВСЕ Рівне

13-15 червня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодші), в якому взяли участь близько 700 юних атлетів.

За підсумками триденної боротьби команда Рівненської області посіла 8 загальнокомандне місце.

Серед команд ДЮСШ з Рівненської області заявилась одна команда - і це команда Рівненської ОКДЮСШ «Авангард», яка посіла 10 загальнокомандне місце , а серед команд СДЮСШОР - команда Рівненської ОСДЮСШОР стала 13.

Варто відмітити переможців та призерів змагань. Марія  Козлюк з бігу на 1500 метрів та 3000 метрів була першою. Юлія Уніч дистанції 800 метрів взяла золото та на дистанції 400 із бронзою. Дмитро Остапчук наметам спис на бронзову медаль. Валерія Гуріна на дистанції 100 метрів з бар’єрами - перша. Олександр Бондар на 200 метрів був третій та Єгор Миколаєнко 400 метрах - третій.