Рівненські дзюдоїсти перемогли в США

07.07.2019 08:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: ВСЕ Рівне

З 30 червня по 06 липня 2019 року в м. Форт Вейн (США) проходив Міжнародний кваліфікаційний турнір з дзюдо IBSA Judo Qualifier Fort Wayne 2019, участь в якому брали 158 спортсменів з 31 країни світу.

Дані змагання є рейтинговими у відборі для участі у літніх паралімпійських іграх 2020 року в м. Токіо.

Честь нашої країни у складі національної збірної команди захищали 7 спортсменів та 2 тренерів Рівненщини.

В особистих змаганнях найкраще виступили Олександр Назаренко (вагова категорія до 90 кг) та Ірина Гусєва (в/к до 63 кг), які здобули золоті медалі.

Бронзові нагороди вибороли Давид Хорава (в/к до 66 кг) та Юлія Галінська (в/к до 48 кг).

Анастасія Гарник була п"ятою у в/к понад 70 кг серед жінок.

Олександр Помінов посів 7 місце у в/к до 100 кг.

Никита Омельчук посів 9 місце у в/к до 60 кг.

У командних змагання збірна України впевнено виборола перше місце перемігши збірні Китаю 4:2, Бразилії 4:1 та у фіналі США 4:0.

У медальному заліку також тріумфувала збірна України, яка посіла перше місце, у підсумку виборовши 3 золотих та 4 бронзових медалей.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів: Заслуженого тренера України, старшого тренера збірної команди України Романкевича Михайла Яковича та тренера Іваницького Івана Івановича.