У Тернополі, в центрі міста, здетонувала саморобна вибухівка
Джерело: TeNews
У Тернополі, на капоті автомобіля, здетонував вибуховий саморобний пристрій. Випадок стався вранці на вулиці Замковій.
Як повідомляє поліція, чоловік, який на момент вибуху був неподалік машини отримав травму. З рваною раною на руці тернополянин звернувся за допомогою до лікарів
Наразі, працівники поліції не встановили хто зробив саморобну вибухівку та за що хотіли помститися власнику авто.
До слова, правоохоронці звертаються до мешканців міста та області, у разі виявлення пакунків, сумок чи невідомих предметів у вигляді подарунків, не підходити, не відкривати, а одразу телефонувати на лінію "102".
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews