Вчорашнє ДТП на Кореччині - подробиці
Джерело: RvNews
Автопригода сталася 10-го серпня, близько 11:50 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Користь.
Поліцейські встановили, що водій автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter», 24-річний мешканець Славутського району не вибрав безпечної швидкості руху та допустив зіткнення із вантажним автомобілем «Renault» під керуванням 54-річного жителя міста Львів, який рухався в попутному напрямку крайньою правою смугою та призупинявся.
Внаслідок ДТП тяжко травмувалися водій та пасажир мікроавтобуса, 20-річний уродженець Славутського району, який наразі мешкає у Рівному. Їх обох доставили до лікарні без свідомості. За попереднім обстеженням у них діагностували політравму. Попри те, що молодший хлопець прийшов до тями, медики характеризують їх стан, як тяжкий.
![null](https://admin.rvnews.rv.ua/uploads/full_size/2019/08/11/3aade10e94e1f5ee8b7c76298d76a18d.jpg)
Водій вантажівки, який відповідно до медичного освідування був тверезим, у ДТП не постраждав.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху поліцейські розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
![null](https://admin.rvnews.rv.ua/uploads/600x400/2019/08/11/1c162a04d02c93fc5266a5d6488c6be5.jpg)
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Офіційний сайт Національної поліції: https://rv.npu.gov.ua
Читайте більше на RvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews