Рівнянки у збірній України перемогли команду Люксембургу

18.08.2019 07:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: ВСЕ Рівне

Жіноча кадетська збірна України U-16 перемогла команду Люксембургу в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу в дивізіоні В – 83:42.

Переломною в поєдинку стала друга половина зустрічі, в якій наша команда остаточно захопила перевагу.

На початку зустрічі суперники йшли рівно. Моментами українкам доводилася наздоганяти суперниць. Уже в другій 10-хвилинці наші дівчата остаточно адаптувалися, перехопили ініціативу та забезпечили на велику перерву 5 очок переваги.

На другу половину суперницям сил не вистачило. То ж гра продовжилася за повного домінування нашої команди. У підсумку перемога з комфортною різницею в 41 очко.

Наступний поєдинок збірна України зіграє 19 серпня проти Нідерландів.