У школах Тернополя з’явиться новий, але дуже потрібний предмет

17.09.2019 13:43   Опубліковано : Новини Тернопілля
Джерело: Тернопіль наживо!

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про поетапне впровадження факультативного курсу «Основи сім’ї» в тернопільських закладах загальної середньої освіти.

Рішення прийняте  після розгляду електронної петиції «Освітня програма дітей «Основи сім’ї», яка набрала необхідну кількість підписів тернополян.

Як зазначається у тексті петиції,  в листопаді 2018 року програма «Основи сім’ї» отримала схвалення Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки та рекомендована для викладання у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти.

«З 1 вересня курс «Основи сім’ї» уже почав викладатися в тернопільських школах: №10, №20, №24 та №16, а також у школі-колегіумі Патріарха Йосифа Сліпого, – зазначає начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк. –  Дозвіл викладати такий факультативний курс надано вчителям біології і основ здоров’я, які пройшли відповідне навчання. Поетапно курс «Основи сім’ї» вводитиметься і в інших школах міста».


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Тернопіль наживо!  

Загрузка...