У Рівному відбувся Чемпіонат України з велоспорту

26.09.2019 10:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: ВСЕ Рівне

Рівненські велосипедисти вибороли 8 медалей.

З 19 до 22 вересня в м. Рівному відбулись змагання Чемпіонату України з велосипедного спорту (маунтенбайк), в яких взяли участь 137 спортсменів з 16 областей України.

У підсумку, рівненські велосипедисти вибороли 6 золотих медалей, 1 срібну та 1 бронзову. Зокрема, серед юніорів (крос-кантрі на короткому крузі) переміг Олександр Гудима, а серед юнаків чемпіоном став Віктор Голуб.

У ІV етапі чемпіонату України серед юніорів (шорт-трек) переміг Олександр Гудима.

V етап чемпіонату України ХСЕ також переміг Олександр Гудима.

ІІ тур чемпіонату України в парній гонці, фінал, (серед усіх вікових категорій) за сумою двох турів стали Олександр Гудима та Віктор Голуб.

Срібними призерами стали Антоній Бабинський та Вадим Шалуха, бронзовими – Аліна Кривульська та Єва Єдіна.

Всі переможці та призери є вихованцями ДЮСШ № 5 м. Рівного та комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради, представниками фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Тренують спортсменів заслужений тренер України В’ячеслав Федорчук та тренер Олег Федорчук.