Тернопільські спортсмени привезли ще одне золото

07.10.2019 16:43   Опубліковано : Анастасія Флейтута
Джерело: TeNews

Тернополяни здобули ще одну перемогу на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, який відбувся в Харкові. Учасникам змагань стали 120 спортсменів із 12 команд з України та команда з Молдови.

Одну золоту, срібну та бронзову медаль привезли тернопільські спортсмени. Серед юніорів, у ваговій категорії 55 кг, перше місце здобув Стрільчук Едуард (студент ТНЕУ), ДЮСШ. Войтович Володимир зміг вибороти срібну медаль. У ваговій категорії 60 кг, Дикий Олег здобув 3 місце (студент коледжу ТНЕУ), ШВСМ, а у ваговій категорія 63 кг Васильківський Василь – 1 місце (студент ТНЕУ), ДЮСШ.

До слова, турнір став підготовчою ланкою до Кубка України серед юніорів, який проходитиме 7-9 листопада в Харкові.