Старшокласники Рівненщини поділилися ідеями, як зберегти довкілля

31.10.2019 14:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

Збереження довкілля набуває дедалі більшої актуальності. Майже три десятки лідерів учнівського самоврядування з міст, районів та ОТГ Рівненщини зібралися на засідання обласної ради старшокласників на базі закладу «Станція юних натуралістів».

Під час роботи в групах учні напрацювали та презентували ідеї збереження землі, води, повітря, флори та фауни. Школярі зійшлися на тому, що чималу роль у збереженні довкілля відіграє саме екологічна культура та особиста відповідальність кожного.

Учні також взяли участь в екологічному квесті. Завершальним етапом насиченого дня стало напрацювання у групах плану роботи обласної ради старшокласників «Імпульс» на наступний рік.

За словами головного спеціаліста відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Ангеліни Ровкач, збереження довкілля набуває дедалі більшої актуальності, тому темою засідання є формування екологічної культури у школярів.

Школярам презентували діяльність дитячого екологічного парламенту КЗ «Станція юних натуралістів» РОР. Лідери учнівського самоврядування розповіли про успішно виконані проекти, серед яких благодійні акції, майстер-класи, толоки, інтелектуальні змагання, зйомки фільму, видання збірника пісень та навіть зустрічі іноземних делегацій.

За матеріалами РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews