«Скандал у Тернопільській єпархії УАПЦ»: протоєрей намагається захопити керівництво парафією

09.11.2019 16:43   Опубліковано : Анастасія Флейтута
Джерело: TeNews

Тернопільська єпархія УАПЦ заборонила протоєрею Іванові Бойкові проводити богослужіння, церковні таїнства, надавати благословення та носити священицького хреста. Про це повідомляє прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ

Згідно з указом керівника Тернопільською єпархією УАПЦ архієпископа Тихона заборона діє з шостого грудня 2018 року. Проте, за весь час протоієрей Іван Бойко не звернувся з проханням про покаяння або оскарження Указу про заборону. Попри табу та отриманий указ про його звільнення з посади настоятеля парафії села Винятинці, він продовжує звершувати богослужіння і таїнства. Також, попри всі правила Іван Бойко вирішив змінити підпорядкування іншому єпископу, а саме єпископу Тернопільсько-Теребовлянської єпархії ПЦУ Павлу. Крім того, він змінює організаційне підпорядкування парафії до іншої єпархії, зазначивши себе посадову особу. Таким чином, Іван Бойко намагається захопити керівництво парафією села Винятинці.

null

До слова, протоієрей Іван Ількович Бойко і надалі перебуває у забороні служіння до повного і правдивого покаяння.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews  

Загрузка...