У Рівненській лабораторії Держпродспоживслужби встановлять вебкамеру

20.11.2019 10:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: RvNews

На думку урядовців, це забезпечить абсолютну відкритість та прозорість лабораторної діяльності. 

У всіх лабораторіях з питань безпечності та захисту споживачів мережі Держпродспоживслужби встановлять вебкамери.

З такою ініціативою виступили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в рамках проєкту «СТОП Фальсифікат».

На думку урядовців, це забезпечить абсолютну відкритість та прозорість діяльності лабораторної, адже простий громадян може перевірити як працюють співробітники тієї чи іншої лабораторії.

Серед лабораторій, де працюватимуть з вебкамерами – Рівненська регіональна, що знаходиться у Рівному на вулиці Макарова, 12. У лабораторії, зокрема, досліджують харчові продукти, комбікорми, воду, а також об’єкти навколишнього середовища, повітря, приміщень. Також тут проводять вірусологічні, бактеріологічні,і біохімічні, паразитологічні дослідження усіх видів тварин та птиці.

Усі організаційні питання щодо встановлення вебкамер в лабораторіях плануюють завершити до середини грудня.

Нагадаємо, 14 листопада 2019 року оголошено про старт масштабного медійного проекту «СТОП Фальсифікат», спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції. Проект реалізовуватимуться із залученням журналістської команди телеканалу 1+1 «ТСН Тиждень» та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій. Практична стадія реалізації масштабної боротьби з фальсифікатом розпочнеться через місяць - 16 грудня 2019 року. За цей час недобросовісні виробники матимуть змогу зняти з полиць фальсифіковані продукцію. Таким чином, на думку ініціаторів проєкт матиме ще й потужний профілактичний ефект.

За матеріалами прес-служби РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews