На Тернопільщині посилять контроль за організацією харчування дітей в закладах освіти

24.11.2019 11:43   Опубліковано : Новини Тернопілля
Джерело: Тернопільська ОДА

Голова облдержадміністрації Ігор Сопель доручив забезпечити створення належних умов організації харчування дітей в закладах освіти.

Посилити контроль за додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти доручено районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування Тернопільщини.

Мета такого рішення -  запобігання випадкам харчових отруєнь, зміцнення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів дошкільної і загальної середньої освіти.

Крім того, структурним підрозділам ОДА, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Тернопільській області належить вжити додаткових заходів щодо проведення навчання персоналу, який задіяний в організації харчування дітей.

Також буде посилено контроль за складанням тендерної документації для закупівлі харчових продуктів та надання послуг харчування дітей. Особлива увага звертатиметься на наявність експлуатаційного дозволу або державної реєстрації потужності з виробництва та обігу харчових продуктів у постачальників.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Тернопільська ОДА