Відбулась конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України»

29.11.2019 09:28   Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело: UaNews

28 листопада 2019 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

Мета конференції: широке залучення учнівської молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу, відтворення та збереження історії, традицій рідного краю, мовної культури і національно-етнічних особливостей шляхом проведення наукових пошуків та досліджень.

Організатори конференції: управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська обласна Мала академія наук.

На конференцію надішли тези від більш як півсотні учнів 8-11 класів, слухачів наукових товариств з Горохівського, Ківерцівського, Камінь-Каширського, Локачинського, Маневицького, Ратнівського, Старовижівського районів, міст Ковеля та Луцька, Голобської, Затурцівської, Люблинецької, Шацької, Княгининівської, Заборольської, Боратинської, Торчинської, Прилісненської ОТГ, Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв, Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти».

Програмою конференції передбачалась робота пленарного та секційного засідань.

Секційні засідання проводились за напрямами: Історія моєї родини в історії України; Революція Гідності: події, факти, спогади волинян; Волиняни – учасники АТО і волонтерського руху; Історія волинського краю в особах; Звичаї, обряди, фольклорна спадщина Волині; Історико-краєзнавчі дослідження; Пам’ятки історії і культури Волині.

За підсумком секційних засідань визначено трьох найкращих доповідачів, яких нагороджено почесною медаллю «Юний дослідник Волині». Кожен учасник отримав сертифікат та збірку тез «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

В рамках конференції була організована робота двох семінарів-практикумів для керівників секцій історії, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Волинська обласна Мала академія наук


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: UaNews