52 курсанти здобуватимуть практичний досвід в поліції на Рівненщині

14.01.2020 12:41   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

Із курсантами Національної академії внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ, які відсьогодні, 13 січня, проходитимуть практику, зустрілося керівництво поліції Рівненської області.

Курсанти другого курсу факультетів слідства, кримінальної поліції, превентивної діяльності, експертів та психології проходитимуть практику по лінії превентивної діяльності, третього – по лінії спеціалізації. Навчатимуться практичній роботі вони до середини лютого у територіальних відділах та відділеннях поліції області.

Курсанти ж четвертого курсу, які цього року вже завершують навчання у ВУЗі, стажуватимуться до початку травня. 

«Ви молоді та перспективні і тільки розпочинаєте роботу в поліції, — звернувся до присутніх очільник поліції Рівненської області Валерій Самчук. — Під час практики вас наставлятимуть та навчатимуть досвідчені поліцейські, тож ваше першочергове завдання – пізнати та навчатися тим аспектам, які дійсно присутні в роботі працівника поліції. А курсанти четвертого курсу вже повинні не тільки вчитися, а й допомагати своїм майбутнім колегам».

Настанови у подальшій роботі надали працівники управління кадрового забезпечення, після чого всі курсанти приступили до виконання своїх обов’язків у своєму відділі чи відділенні поліції.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

 


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews