Тернопільська дизайнерка Тетяна Охрицька: вовняний одяг може стати окрасою весняного гардеробу
Джерело: TeNews
Тернопільська дизайнерка Тетяна Охрицька, яка створює одяг із вовни, розповіла, що такий одяг може неабияк прикрасити жінку не лише у холодну пору року, а й стати родзинкою у весняному гардеробі.
Майстриня розповідає, що весна – саме час для вовняних суконь, жакетів та накидок. За словами Тетяни Охрицької, у цих виробах вовни небагато і її радше використано як клей для декоративних волокон та шовку.
Окрім одягу, із вовни дизайнерка також виготовляє аксесуари, серед яких шарфи, шалі, снуди і палантини, а також – сумочки. З оригінальною сумкою у вигляді квітки ірису, каже Тетяна Охрицька, у будь-якому оточенні жінка не залишиться непоміченою.
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews