Наскільки секс корисний для здоров'я: 5 головних переваг сексуально активних людей

24.05.2020 00:43   Опубліковано : Новини Тернопілля
Джерело: lady.tochka.net

Деякі вважають секс повноцінним кардіо-тренуванням (і даремно, адже недавні дослідження показали, що чоловіки під час сексу витрачають близько 4,2 калорії в хвилину, а жінки всього 3,1 калорії). Інші розповідають про те, що і целібат може бути досить-таки корисною штукою (наприклад, на думку журналістки Кейт Джуліан, стриманість може підвищувати самооцінку).

Активне статеве життя, так чи інакше, допомагає підтримати психічне і фізичне здоров'я. Особливо помітним це стало після оголошення карантину через пандемію коронавіруса. Наприклад, Національний інститут суспільної охорони здоров'я і навколишнього середовища Нідерландів на повному серйозі попросив людей знайти собі статевого партнера на час карантину, а лікарі зі Штатів взагалі порадили людям мастурбувати.

Секс дійсно такий важливий? Ми знайшли 5 аргументованих переваг сексу для психологічного і фізичного здоров'я, з якими важко посперечатися (але пам'ятай, це зовсім не причина дзвонити колишньому).

5 головних переваг сексуально активних людей:

1. Їм легше будувати відносини з партнером і уникати сварок

А все завдяки особливим гормонам. Під час сексуальної активності у людини виробляється гормон окситоцин. Головна функція окситоцину - створювати і зміцнювати соціальні прихильності. Також, саме окситоцин називають гормоном любові, що пояснює гармонійні відносини в парах, які сексуально-сумісні.

2. Вони рідше бувають в пригніченому настрої

Ендорфіни - ще один гормон, що виділяється під час сексу. Ендорфін допомагає людині відчувати себе задоволеною, мотивованою і енергійною. Такий же гормон виділяється і при фізичних навантаженнях (ось і схожість з кардіо-тренуваннями). Це означає, що секс, як і фізичні вправи, може поліпшити настрій, якщо ти відчуваєш себе пригніченою або пригніченою.

3. Вони рідше піддаються стресу

А ось рівень кортизолу під час сексу істотно знижується. Це гормон, який відповідає за стресову реакцію організму. Чим менше рівень кортизолу - тим менше ймовірність стресу.

4. Їх імунітет міцніше

Тепер зрозуміло, чому в Нідерландах просять не кидати секс під час карантину! У 2018 році було проведено дослідження, в ході якого виявили зв'язок між сексом з партнером і поліпшенням імунної функції. Дослідники порівняли сексуально утриманих жінок з тими, хто займався сексом, принаймні, один раз на тиждень, і виявили, що сексуально активні жінки мали підвищений рівень іммуноглобіна А в слині. Це антитіло відіграє важливу роль в боротьбі з поширеними захворюваннями, такими як респіраторні і шлунково-кишкові захворювання.

5. Вони не страждають від проблем зі сном

За даними Міжнародного товариства сексуальної медицини, які було опубліковано ще в 2012 році, рівень пролактину істотно підвищується після статевого акту і оргазму. Саме цей гормон підсилює відчуття сонливості і розслаблення, що також полегшує проблеми зі сном.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: lady.tochka.net  

Загрузка...