Тернополяни приєдналися до всеукраїнської акції «Рік Зеленського - Рік реваншу»

По всій Україні учасники Руху опору капітуляції, громадські активісти, свідомі, не байдужі громадяни вийшли на вулиці, щоб висловити своє невдоволення щодо дій Зеленського та його команди.

Громадськість оголосила президентові такі вимоги:

1.Припинити політику капітуляції перед Росією. Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати сектор національної безпеки та давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах.

2. Звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів. В тюрмах мають сидіти медведчуки, портнови та інші зрадники, а не українські патріоти.

3. Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи.

null

4. Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС.

5. Усунути олігархів від управління державою. Негайно звільнити Єрмака та інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів.

6. Перестати призначати на посади родичів, “кварталівців” та посіпак Януковича. Усі призначення мають відбуватися лише через чесні та прозорі конкурси. Вигнати з фракції “Слуга народу” відвертих ватників.

null

7. Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України.

"Ми чітко усвідомлюємо "какая разніца" між Українською Соборною Самостійною Державою та безідейним постколоніальним совком. Нам не байдуже, якою буде Україна та який її вектор руху.

Президент України повинен мати чітку проукраїнську позицію та називати речі своїми іменами. Бути державником, а не партачем життя. Ми не хочемо платити майбутнім цілого покоління за навчання одного хлопця з Кривого Рогу.

Єднаймося і пам'ятаймо, що ми співвідповідальні за долю цілої нації" - говорить Голова МНК- Тернопіль Василь Панькевич.

null

 


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Громадська організація "Молодіжний Націоналістичний Конгрес - Тернопіль"