Тернопільська наукова бібліотека запрошує на віртуальну виставку до Дня працівників видавництв

01.06.2020 19:43   Опубліковано : Катерина Богуславська
Джерело: TeNews

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на віртуальну книжкову виставку до Дня працівників видавництв. В експозиції -  інформаця про 14 видань, таких як: «Закон України про видавничу справу», «Редактор і переклад. Основи видавничої роботи з відтвореними текстами», «Енциклопедія видавничої справи», «Українське книговидання: витоки, розвиток, проблеми», «Історична біографіка в Україні» та ін.

«30 травня відзначається День працівників видавництв, поліграфії і книго розповсюдження. Книгодрукування є однією з найважливіших сфер науково-технічного прогресу людства. На всіх етапах свого розвитку друкарська справа завжди служила інтересам людини. Відтворена думка, слово на папері, як засіб спілкування з читачем, набуває небувалої ваги в нинішніх умовах. Діяльність поліграфіста, видавця, книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал вчених, письменників, журналістів, задовольнити духовні та інформаційні потреби читача. Тому Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека підготувала віртуальну виставку «Книга: між видавництвом і читачем». На ній  представлено видання про видавничу справу України, історію книговидання та розвиток українського друкарства», - розповідають бібліотекарі.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews