У Білецькій ОТГ невдовзі запрацює сучасний ЦНАП

17.06.2020 09:13   Опубліковано : Сергій Волохатий
Джерело: TeNews

Минулого року Білецька об’єднана територіальна громада стала учасником четвертого раунду відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». За інформацією Тернопільського регіонального офісу U-LEAD у громаді вже завершують ремонтні роботи та невдовзі розпочнуть підготовку до відкриття ЦНАП.

«Білецька ОТГ в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» отримає інституційну та матеріальну підтримку в створенні ЦНАПу. Зокрема, для приміщення ЦНАП будуть закуплені меблі, офісна техніка та все програмне забезпечення, не кажучи вже про дизайн та зонування. Усі працівники пройдуть тривалий навчальний курс, який розробляли кращі експерти Програми у сфері надання адміністративних послуг. Радіємо, що ще в одній громаді на Тернопільщині за підтримки U-LEAD запрацює сучасний ЦНАП, де будуть надаватися якісні послуги у комфортних умовах», – розповідає Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу U-LEAD.

Новостворений ЦНАП Більше надаватиме жителям Білецької громади понад 100 послуг. Мешканці зможуть, приміром, зареєструватися як приватні підприємці, змінити місце реєстрації чи оформити всі документи для отримання субсидії. Також планується надавати паспортні послуги, облаштувавши спеціально відведений кабінет відповідним обладнанням.  І все це – вдома, в рідній громаді.

«Ми стоїмо за крок до того, щоб облаштувати для усіх жителів громади легкий та зручний доступ до послуг. Як на мене, про це мріє кожна громада, а нам це майже вдалося. – зазначає сільський голова Дмитро Малик. – На найближчій сесії будуть розглянуті проєкти рішень: про утворення ЦНАПу, про затвердження Положення про ЦНАП, про Регламент ЦНАПУ, про Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг Білецької ОТГ на 2020-2022 роки та Графік роботи майбутнього ЦНАПу. Я вірю, що депутатський корпус розуміє, скільки праці ми разом приклали для того, щоб забезпечити наших громадян європейським сервісом. І вже восени кожен житель Білецької ОТГ зможе отримувати якісні адміністративні послуги в комфортних і зручних умовах в рідній громаді», – додає Дмитро Малик.

Нагадаємо, що Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews