За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» громади Тернопільщини продовжують отримувати «скриньки здоров’я» для боротьби з COVID-19

20.06.2020 13:43   Опубліковано : Сергій Волохатий
Джерело: TeNews

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» реалізовують проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». У рамках цього проєкту об’єднані територіальні громади по всій Україні отримують «скриньки здоров’я», які складаються із засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності для медичних працівників. Скриньки здоров’я продовжують надходити у громади Тернопільської області.

«Пандемія COVID-19 викликала труднощі навіть серед найбільш підготовлених медичних закладів. У багатьох  громадах зіштовхнулися з такою проблемою як дефіцит засобів індивідуального захисту, які необхідні як медикам, так і пацієнтам для їхньої безпеки. Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» знайшли можливість допомогти громадам, оскільки протистояти пандемії це наше спільне завдання, а разом ми дійсно сильніші», – зазначила керівниця Тернопільського регіонального U-LEAD Наталія Онищук.

У кожному наборі: маски – 440 шт., халати – 30 шт., рукавиці – 800 пар, дезінфектор для рук – 3 пляшки (ємність - 1 л), дезінфектор для поверхонь – 1 пляшка (ємність - 5 л), термометр – 1 шт., респіратори – 16 шт., захисні окуляри – 8 шт. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

«Днями медичні працівники Новосільської громади отримали комплекти засобів індивідуального захисту, що допоможе залишатися нам в безпеці та підтримувати здоров’я наших мешканців. Щиро дякуємо Програмі «Юлід з Європою» та Міжнародному Благодійному Фонду «Карітас Україна» за надану  допомогу у вигляді «Скриньок здоров’я», в яку входять засоби індивідуального захисту, медичні маски, рукавчики та все інше необхідне для роботи медиків. Для нас ця допомога дуже цінна та своєчасна. Ми обслуговуємо понад 3 тисячі жителів Новосільської громади, щоденно маємо більше 10 виїздів до хворих з дотриманням усіх правил інфекційного контролю.  Також на огляд в амбулаторію постійно приходять пацієнти. Забезпечуємо постійний контроль поточного стану пацієнтів хворих на COVID 19 та контактних осіб. На особливому контролі люди, які повернулись за кордону. Все це вимагає щоденного захисту медиків, на що дуже часто не вистачає засобів. Дуже приємно, що є організації, які розуміють потреби медиків та допомагають їм. Ми це цінуємо», – розповідає Оксана Кузик, директора КНП «Новосільська амбулаторія загальної практики сімейної медицни».

Невдовзі громади Тернопільщини отримають додатково ще набори захисних масок у кількості 300 штук. Маски можуть бути передані для працівників ОТГ, які надають публічні послуги – ЦНАП, відділи освіти, центри надання соціальних послуг та інші заклади.

Нагадаємо, що Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews