На Тернопільщині виявили небезпечного шкідника

04.07.2020 23:43   Опубліковано : Анастасія Флейтута
Джерело: TeNews

На Тернопільщині виявили перше покоління американський білий метелик. Багатоїдні шкідники уже оселилися на деревах. Про це повідомляє природний заповідник «Медобори» на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначають в природному заповіднику, гусениці об’їдають листя на деревах утворюючи павутинні гнізда. При великому спалаху розмноження гусениць, посадки дерев цілком залишаються без листя, окутані білим павутинням. Втрата листя призводить до порушення процесів обміну речовин у рослинах, їх ослаблення, втрати захисної, декоративної, естетичної функції, зниження врожайності плодових культур. При дуже сильному заселенні гусениць ослаблені дерева гинуть.

Для того щоб позбутися американських білих метеликів потрібно: зрізати та знищувати всіх виявлених при огляді зелених насаджень павутинних гнізд; обробляти плодові сади та лісосмуги інсектицидами; у зоні поширення, особливо в населених пунктах, рекомендується застосування бактеріальних препаратів.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews