На Тернопільщину передали допомогу для протидії коронавірусу

27.07.2020 23:43   Опубліковано : Анастасія Флейтута
Джерело: TeNews

Чортківської центральної комунальної районної лікарні передали гуманітарну допомогу для протидії коронавірусу. Вантаж прибув із Варшави. Про це повідомляє Чортківська міська рада.

Загалом, медики Чорткова отримали 3000 літрів антисептику, 200 захисних окулярів, 3000 масок та 3000 одноразових захисних рукавичок. Вартість переданих засобів захисту – 528 444 грн.

Як зазначив міський голова Чорткова Володимир Шматько, для коронавірусу не має кордону.

«Дозвольте від імені усієї Чортківської громади подякувати за матеріальну допомогу нашим медикам. Попри те, що епідеміологічна ситуація в Україні та світі досі залишається напруженою, віримо, що вже в скорім часі ми разом подолаємо всі труднощі і повернемося до звичного життя. Саме в таких складних обставинах пізнається людяність та солідарність. Для коронавірусу немає кордонів, відрадно, що людська доброта також не знає меж», – каже Володимир Шматько.

До слова, допомогу організував Міжнародний Фонд Солідарності спільно з Міністерством закордонних справ Польщі, страховою компанією «ПЗУ Україна» та за підтримки польського бізнесу.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews