На Тернопільщині перевіряють дитячі табори

13.08.2020 18:48   Опубліковано : Анастасія Флейтута
Джерело: TeNews

На Тернопільщині інспектують дитячі табори, які виявили бажання працювати в умовах карантину. Фахівці перевірили такі оздоровчі комплекси, як ОК «Лісовий», «Збруч», ДОЗ «Лісова пісня» та «Барвінок».

Як повідомляє Держпродспоживслужба Тернопільської області, інспектори перевірили чи табори можуть дотримуватися постанови Головного державного санітарного лікаря України. Зокрема, забезпечити дистанцію в спальних кімнатах між ліжками не менше 1,5 метри та з розрахунку 5 квадратних метрів на одну дитину; забезпечення таборів засобами індивідуального захисту з розрахунку на кількість працівників та за умови їх заміни кожних 3 години; наявність спиртовмісних антисептиків, паперових рушників; облаштування ізоляторів для ізоляції осіб з ознаками захворювань, тощо. В результаті перевірки, будуть прийматись рішення щодо можливості підписання актів приймання закладів до оздоровчого сезону.

До слова, підготовчі роботи в оздоровчих закладах на стадії завершення.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews