На Тернопільщині усе більше безробітних жінок

16.09.2020 13:43   Опубліковано : Катерина Богуславська
Джерело: TeNews

На Тернопільщині більшає безробітних жінок. На 1 вересня в області на обліку в службі зайнятості перебували 11740 безробітних, з них 56% - жінки, - розповів директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

«Кожен четвертий зареєстрований безробітний належить до соціально вразливих категорій населення, більшість з них особи передпенсійного віку. 57,5% безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, працювали на робочих місцях, які не потребували спеціальної підготовки. Послуг служби зайнятості найбільше потребували краяни, які раніше були зайняті у сфері торгівлі - 18%, у державному управлінні й обороні - 16%, у переробній промисловості - 14%. Більшість клієнтів місцевих підрозділів служби зайнятості втратили роботу у період запровадження карантину (з 12 березня по 31 серпня ц.р. зареєстровано 10617 безробітних)», - каже Василь Олещук.

Катерина Богуславська


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews