Датський інвестор планує збудувати поблизу Рівного підприємство на 1000 робочих місць

16.10.2020 21:13   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

популярне


На околицях Рівного збудують підприємство із виробництва дизайнерських меблів. Для цього датський інвестор планує вкласти 11 млн євро та створити 1000 робочих місць.

Наміри про розміщення нових потужностей висловили під час зустрічі голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та директор ТОВ «Об’єднана мода України» Лаурсен Стін Леврінг.

«На Рівненщину заходить ще один потужний інвестор. Датська швейна компанія «Хйорт Кнудсен» прийняла рішення про створення української філії в області. Це буде велике деревообробне підприємство. Важливо, що буде налагоджене екологічно безпечне виробництво та виготовлення продукції з доданою вартістю. Прихід такого інвестора свідчить про привабливі умови ведення бізнесу в області. Тому притягне в область й інших донорів», - зазначив Віталій Коваль.

Філія стане підрозділом Товариства «Об’єднана мода України». До нього входять аналогічні підприємства, що стабільно працюють у Львові, Почаєві, Великих Мостах і Бродах. Підприємства виробляють дизайнерській меблі, серед яких – дивани, м’які крісла тощо.

Продукція експортується в більш ніж 11 країн Європи.

Інвестор планує збудувати великий виробничий об’єкт на площах в 40 тисяч квадратних метрів. В планах – створити виробництво замкненого циклу з виготовленням продукції з доданою вартістю.

«Наша компанія – це сімейний бізнес, заснований близько 50 років тому. Спочатку виробництво , було налагоджене у Польщі. В Україні це поки 4 філії, на яких працює 1300 працівників. Ми вирішили розширюватися, з нетерпінням очікуємо на початок робіт на Рівненщині», - розповів Лаурсен Стін Леврінг та подякував владі за підтримку та сприяння.

Сторони висловили сподівання на швидкий старт інвестиційного проекту. Адже до цього тривала підготовка.

«Це результат роботи, яка продовжувалася близько року. До неї були залучені Рівненська ОДА, агенція «ІнвестІнРівне». Інвестори часто відвідували область, щоб вивчити економічні, логістичні, демографічні фактори. І лише зараз інвестор прийняв рішення на користь Рівненщини», - додав заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

На переконання керівництва Рівненської ОДА, таке підприємство продовжить розвивати меблевий кластер, адже стимулює розвиток суміжних галузей.

За матеріалами РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews