Новини Рівненщини

Новини Рівненщини

Блогер, журналіст, RvNews

«Кроноспан Рівне» знову виграв судову справу в екологічних активістів

25.01.2021 20:12   Автор : Новини Рівненщини
Джерело: RvNews

20 січня Північно-західний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги громадській організації «Екоклуб», яка поширювала недостовірну інформацію про будівництво заводу Kronospan на Рівненщині. Це вже друга судова інстанція, яка підтвердила, що критики нового підприємства не були чесними при розповсюдженні своїх гучних заяв у ЗМІ.

«Екоклуб» оскаржував рішення Господарського суду Рівненської області від 28 вересня 2020 року, відповідно до якого Організація має спростувати недостовірну інформацію, поширену 16.01.20р. та 05.02.20р. в мережі інтернет на сторінці Громадського об’єднання «Екоклуб» та на сторінці громадського об’єднання «Екоклуб» у соціальній мережі Facebook. Суд зобов’язав Громадську організацію, серед іншого, спростувати заяву «Екоклубу» щодо нібито перевищення концентрацій забруднюючих речовин та нібито неправдивих висновків у звіті з ОВД.

На своїй сторінці у Facebook виконавчий директор ТОВ «Кроноспан Рівне»  Павло Пильтяй повідомив:

«У цій справі ми вимагали тільки одного – щоб активісти говорили правду і, визнали, що маніпулювали фактами. Ми неодноразово намагались провадити конструктивний діалог, доносили всю необхідну інформацію про нове будівництво. Але «Екоклуб», очевидно, не був у цьому зацікавлений. Тому ми змушені були у демократичний законний спосіб відстоювати свою позицію – звернулись до суду. У «Екоклубу» було більш ніж достатньо часу, щоб підтвердити свої слова. Зробити цього вони не змогли. Наші аргументи, факти, результати досліджень довели, що Kronospan доносить до громади правдиву інформацію».

Також, 7 жовтня господарський суд Рівненської області ухвалив рішення, яким зобов’язав директора Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Сафонова Романа Валерійовича спростувати недостовірну інформацію, яка була поширена ним ще в січні 2020 року, щодо нібито некоректного розрахунку прогнозованого забруднення навколишнього середовища від майбутнього будівництва.

Тим часом підприємство продовжує набирати працівників на новий завод. Наразі відкрита вакансія еколога: https://cutt.ly/PjJXqPy. «Кроноспан Рівне» гарантує офіційне працевлаштування з конкурентною та прозорою системою оплати праці та преміювання. 

null
Виконавчий директор ТОВ «Кроноспан Рівне» Павло Пильтяй 

 


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews