Влада Рівного готова чути представників громадських організацій

28.01.2021 15:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews
Представники громадських організацій готові співпрацювати з владою. Для цього хочуть створити спеціалізований форум, який би став майданчиком для спілкування та конструктивного діалогу з громадськими активістами.
 
Першим кроком для цього стала зустріч міського голови Олександра Третяка та голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука з головами громадських організацій міста та області.
 
- Міська влада працює за принципом відкритості та прозорості. Усі громадські організації повинні проявляти свою громадську позицію та бути активними. Якщо ініціатива бути йти саме від громадськості, мені як міському голові нічого іншого не залишається як активно допомагати і підтримувати – зазначив Олександр Третяк.
 
Під час конструктивного діалогу голови громадських організацій мали змогу отримати чітку і професійну відповідь на поставлені питання. Левова частина запитань від представників громадських організацій стосувалась тарифної політики та питань фінансування організацій з міського чи обласного бюджету. Зокрема, піднімалось питання: ремонту пам’ятника чорнобильцям та будинку офіцерів; інклюзії; фінансування служби «Інватаксі» з міського бюджету; пільгового проїзду у транспорті людей з інвалідністю та їх супроводу; фінансування оплати праці сурдоперекладачів тощо.
 
Наприкінці зустрічі міський голова затвердив на посаду радника з питань роботи людей з інвалідністю Петра Поліщука - керівника Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області, який вже попередньо займав цю посаду.
 
Джерело: Рівненська міська рада

Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews