Відремонтувати дах будинку на вул. Руська,18 просять тернополяни

12.02.2021 12:13   Опубліковано : Катерина Богуславська
Джерело: TeNews

«Капітальний ремонт даху по вул.Руська 18», - таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєструвала Лариса Кошак. Зокрема, у тексті петиції йдеться:

«Доброго дня. Ми, мешканці будинку по вулиці Руській 18, вкотре звертаємося до міської ради та жеку Мрія терміново зробити капітальний ремонт даху нашого будинку, розібрати стару надбудову, з якої падають цегла та дерев'яні балки зі цвяхями людям на голови. В жовтні 2020 року було затоплення під'їзду №3, вода лилася з горища до першого поверху. Наше звернення до жеку про вирішеннія проблеми було проігноровано. Отримали декілька відписок від міськоі ради, без вказаноі дати очікуваного ремонту ( протягом останніх 7 років). В зв'язку з небезпекою для життя та здоров'я мешканців будинку та перехожих, в разі невиконання зобов'язань жеком та міською радою в найблищий час, будемо змушені звернутися до ЗМІ», - зазначає авторка.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews