Рівняни просять забезпечити фінансування добудови ліцею «Престиж»

04.04.2021 13:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: rivne.online/

У Рівному просять забезпечити фінансування завершення будівництва ліцею “Престиж” ім. Лілії Котовської.

Відповідну петицію на сайті Рівнеради зареєстрував екс-депутат міської ради Назарій Поліщук. Пише https://rivne.online/ 

На даний час, у 22 класах ліцею навчається майже 650 учнів, заклад функціонує у пристосованому приміщенні колишнього дитячого садочка, з трикратним перевищенням кількості учнів від проектної потужності, адже розрахункове число місць – 220, а число працівників становить майже 100 осіб. Відповідно, 50% учнів змушені навчатись у другу зміну. Також у закладі, через переповненість приміщення, важко повноцінно організувати освітній процес, а уроки трудового навчання та фізкультури частково проводяться у сусідніх закладах освіти.

“Розпочата у 2007 році добудова існуючого приміщення була призупинена через брак коштів і попри те, що в будівництво об’єкту уже було вкладено значні кошти платників податків, зведене приміщення щороку піддається руйнуванню.

Добудова до закладу, площа якого на даний час становить 2 тис. м. кв., безумовно дозволить значно зменшити, на рівні міста, проблему навчання учнів у ІІ зміну, сприятиме розвитку ліцею та відповідатиме запитам реформування освітньої галузі.

На сьогоднішній день повністю готова уся необхідна документація для початку відновлення робіт. Лише для повторного виготовлення документації містом витрачено близько 450 тис. грн. Замовником будівництва є УКБ (управління капітального будівництва). Орієнтовна вартість об’єкту добудови становить 69 млн. грн.

Просимо Вас забезпечити фінансування завершення будівництва ліцею «Престиж», за рахунок капітальних видатків бюджету розвитку м. Рівне у 2021 році. Такий крок сприятиме залученню коштів з інших бюджетів у наступних роках та забезпечить якнайшвидше завершення розпочатого будівництва”, – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна тут.


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rivne.online/