Грантовий проєкт «Рівне та рівняни у фотографіях» розпочинає свою роботу

10.06.2021 14:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews
 

Оцифрувати понад 2 000 світлин у різні історичні періоди та стати творцями культурної ініціативи– усіх охочих запрошують долучитися до масштабного проєкту «Рівне та рівняни у фотографіях».

Йдеться про програму обласної бібліотеки, яка отримала грантову підтримку голови Рівненської ОДА та голови облради у розмірі 25 тис. грн.

Так, планується створити онлайн-платформу та оцифрувати понад 2 000 світлин, що ілюструють різні аспекти життя рівнян.

«Професійна діяльність, вулиці і будівлі, світське життя рівнян, події міста, родини та їх традиції, побут, одяг, гастрономія, свята, уподобання і хобі – саме зі світлинами такого характеру ми будемо працювати. Наразі вже опрацьовано понад 300 фотографій», - розповідає авторка проєкту, завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Олена Самсонюк.

За її словами, долучитися до культурного проєкту може кожен охочий рівняний. Головне – відібрати фотографію, заповнити анкету, додати короткий опис та віддати світлину на оцифрування.

Передбачається, що онлайн платформа «Рівне та рівняни у фотографіях»  сприятиме активізації суспільного життя, де кожен житель міста долучиться до збереження місцевої історії, адже відчуває власну причетність.

«Бібліотека спільно із жителями міста стануть справжніми партнерами та творцями нового контенту, який збереже місцеву історію. Обов’язково особисто долучусь до такого цікавого проєкту», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Аби долучитися до проєкту, потрібно:

  1. Принести у бібліотеку фотографії та заповнити анкету, яка буде засвідчувати вашу згоду на публікацію;
  2. Заповнити анкету онлайн на сайті та надіслати відскановане фото за вказаними параметрами.

Прес-служба РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews