Підприємство Рівненщини, де працюють незрячі, отримає податкові пільги

14.06.2021 14:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews
 

Підприємство об’єднання громадян Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих  (ПОГ Рівненське УВП УТОС) з Рівненщини отримало право користуватися податковими пільгами.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Людмила Шатковської.

«ПОГ Рівненське учбово-виробниче підприємство УТОС повністю відповідає критеріям на право користування пільгами з оподаткування. Вважаю, що така підтримка області та податкові пільги, спонукатимуть до ще більшого розвитку підприємства», - зазначила Людмила Шатковська.

ПОГ Рівненське УВП УТОС працює на ринку з 1947 року, займається виготовленням щетинно-щіткових та швейних виробів, сільськогосподарського інвентаря, паперової продукції. На підприємстві працює 49 осіб, з яких 31 – з інвалідністю. Середньомісячна заробітна плата складає близько  7,6 тис. грн.

«Наше підприємство – одне з найстарших в Україні. Незважаючи на складності, ми надаємо роботу та соціальну підтримку особам з інвалідністю, утримуємо гуртожиток, проводимо різні спортивно-культурні заходи», - повідомив директор ПОГ Рівненське УВП УТОС Ігор Подранецький.

Прес-служба РОДА       


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews