«Карпати» Смалійчука припинили існування

15.07.2021 14:01   Опубліковано : Львівський Новинар
Джерело: Вголос

Співвласник КПФ «Карпати» Олег Смалійчук заявив, що клуб вийшов з професійного футболу і не буде заявлятись в аматори. Серед причин такого рішення він назвав блокування роботи Клубу другим співвласником.

Заяву Олега Смалійчука оприлюднили на офіційному сайті клубу. В ній він повідомив, що КПФ "Карпати" фактично припиняють свою роботу.

"На жаль, наш план перезапуску клубу не вдався. Тому КПФ «Карпати» вийшли з професійного футболу і не заявляються в аматори", - заявив Олег Смалійчук.

Він наголосив, що попри складні умови клубу вдалось погасити всі борги по заробітних платах та наданих послугах і товарах. Водночас співвласник КПФ "Карпати" наголосив, що рішення припинити діяльність команди стало наслідком деструктивної позиції іншого співвласника клубу.

"Структура власності існуючої юридичної особи – КПФ "Карпати" Львів – не дозволяла їй повноцінно функціонувати, не кажучи вже про розвиток. Другий співвласник "Карпат" роками блокував роботу клубу. Попри усі наші зусилля, за рік часу він так і не вступив в діалог", - повідомив Смалійчук.

Зауважимо, видання Lb.ua з посиланням на власні джерела називає другий співвласником КПФ "Карпати" олігарха Ігоря Коломойського.

Разом з тим, Олег Смалійчук підкреслив, що як юридична особи КПФ "Карпати" продовжують існувати.

"Ми не можемо закрити цю юридичну особу без згоди другого співвласника, тому вона продовжить існування і буде працювати над погашенням старих боргів", - повідомив він.

Нагадаємо, що станом на зараз в українському футболі існують три клуби з назвою "Карпати".

КПФ "Карпати", співвласником якого є Олег Смалійчук, є юридичним наступником тих самих легендарних львівських "Карпат". Крім того, зареєстроване також ТОВ "ФК Карпати", який зараз грає в Другій лізі. Його пов'язують з Володимиром Матківським, власником ТзОВ "Радехівський цукор". Також в другій лізі грають ФК "Карпати" з Галича на Івано-Франківщині.


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вголос